• ASLI ERŞAHAN

Hakkımızda
Geçmişten günümüze gelen halı kültürümüzün, motiflerle modern bir sanata dönüştürmeyi hedeflemiş bir tasarım kurumudur.

A HALI TASARIMI benzerlerinden ayıran temel özelliklerinden biri, projelerinde günün trendlerini göz önünde bulundurarak, renk ve halı özelliklerini çevre koşullarını ve yaşam tarzlarını önemseyerek, başta aktif bir halı satışını hedeflemede önemli bir yol izlemektedir.Bu kapsamda halı üreticilerine dışarıdan destek vererek pazara yön vermede önemli bir rolü vardır.

A HALI TASARIM, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti odaklı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

A HALI TASARIM, bu anlayışı sadece tasarım çizgisinde değil, satış ve sunum süreçlerini de içine alan bir sektör haline getirmeyi hedefleyen bir kurumdur.

Misyon
Halının dünya çapındaki pazarda olan rekabetinde başarıyı yakalamak tüm üretici firmalarımızın hakkıdır diye düşünüyoruz bu yeniliklerden haberdar ederek bu yönde halıyı estetik bir çizgiyle siz değerli üreticilerimizle paylaşıyoruz.

Vizyon
Yenilikçi, modanın gölgesinde bulunan ve sorumluluğu ilke edinen A HALI TASARIM, halı sanayisine, butik halı üretimi ve satışını yapan yeniliklere açık tüm firmalara destek olmak için var olmayı hedefledik halı sektörünün olmazsa olmazı olan desen ve tasarımı daha ulaşılabilir bir hale getirerek halı üreticilerinin desen ile alakalı tüm sorunlarını çözmede hep burada olacağız.

Halıyı halı yapan tasarımıdır.